таг: Уго

Тотенхем сака да го обнови договорот со Лорис

0
Претставници на премиерлигашот Тотенхем се во преговори со голманот Уго Лорис за продолжување на договорот. Според Фабрицио Романо, лондонскиот клуб сака да го...