таг: „Тутоспорт“

Влаховиќ го избрал клубот, добива 12 милиони годишна плата, Кулушевски заминува...

0
„Тутоспорт“ кој е близок на Јувентус, тврди дека „старата дама“ има договор со Србинот Душан Влаховиќ, се чека само официјализирање на соработката. ...