fbpx

таг: Трпчевски

Трпчевски: Букурешт овие денови ‘гори’ од Македонците

0
Симон Трпчевски, синоќа имаше концерт во Букурешт, тој на концерот го извади дресот и шалот, во знак на поддршка на нашите репрезентативси, а...