fbpx

таг: тројката

ВИДЕО: Далас на „плус 51“, Голден Стејт до триумф во последните...

0
Со тројката на Демион Ли на 1,7 секунда до крајот на натпреварот Голден Стејт ја забележа првата победа во сезоната, шампионот Лејкерс продолжува сигурно,...