fbpx

таг: „Трилер“

Валенсија го шокираше Атлетико Мадрид во судиското надополнување

0
Валенсија и Атлетико Мадрид одиграа без победник 3-3 во трилер натпреварот кој вечерва се одигра на „Месталја“ во Примера. Актуелниот шампион на...

Мајк Тајсон на суд, земал 25 милиони долари, а потоа одбил...

0
Промоторската компанија „Трилер“ го тужи поранешниот неприкосновен шампион во бокс во тешка категорија Мајк Тајсон, објави „IBT“. Во соопштението се вели...