fbpx

таг: трашна

ВИДЕО: Авион се урна на железничка пруга, па во него удри...

0
трашна сцена се случила во Лос Анџелес, најголемиот град во американската сојузна држава, Калифорнија, откако авион се урна врз железничка пруга, а потоа...