fbpx

таг: трампа

Меси ги диктира трансфер плановите, ПСЖ прави трампа со Барса за...

0
Според пишувањата на Ел Насионал, ПСЖ размислува да го трампа Мауро Икарди за Кун Агуеро, потегот е на барање на Лео Меси, кој...