fbpx

таг: Трагичар

Гарсија гневен по контроверзниот гол на Мбапе: Судијата ми рече дека...

0
Ерик Гарсија се претвори во вистински трагичар во контроверзниот гол кој го постигна Килијан Мбапе, иако стоперот на Барселона направи се фудбалски и...

ВИДЕО: Тешко е без Меси, Барса разочара на „Камп Ноу“!

0
Трагичар денеска беше Мартин Брајтвајт, Данецот во осмата минута од пенал шутираше покрај стативата, како клучен момент на натпреварот против Еибар. ...