fbpx

таг: Тоскоски

ФОТО: Има 42 ама не се дава, Тоскоски ќе брани уште...

0
Игор Тоскоски, не размислува за пензионирање, откако се реши да потпише нов договор со германскиот нисколигаш Аполда. Тоскоски е поранешен голман...