fbpx

таг: Торинскиот

Јувентус го комплетира феноменалниот трансфер за само три милиони евра

0
Торинскиот Јувентус е многу блиску до договор со бразилскиот Сантос за трансфер на 19-годишниот напаѓач Каи Хорхе. „Бјанконерите“ понудија три милиони...