fbpx

таг: „топчиите“

Анри го знае проблемот на Меси во ПСЖ: Мора да направат...

0
Легендата на „топчиите“, Тиери Анри, смета дека Аргентинецот Лео Меси, мора да игра во средината, а не по десно крило и дека тоа...