fbpx

таг: Тимо

Вернер: Ги игнорирав критиките, ако постојано размислувам за нив, нема да...

0
Напаѓачот на Челзи, Тимо Вернер зборуваше за неговиот однос кон критиките. Фудбалерот пред три дена постигна два гола за Германија во триумфот...

Вернер може да го напушти Челзи на лето

0
Тимо Вернер може да го напушти Челзи во текот на летниот преоден рок. Според „Football...