fbpx

таг: Тимоти

Тимоти Н’гесан го продолжи договорот со Барселона

0
Францускиот ракометен репрезентативец Тимоти Н’гесан го продолжи договорот со европскиот првак Барселона до 2025 година. Соработката беше продолжена за уште три сезони....