fbpx

таг: тимбервулфс

НБА кошаркарот на кој му починаа седум члена на семејстово од...

0
Центарот на Минесота тимбервулфс, Карл Ентони Таунс е позитивен на коронавирус. Таунс веќе се наоѓа во изолација во која ќе...