fbpx

таг: Тили

Директорот на Австралија опен: Ако Ѓоковиќ се појави на турнирот, тогаш...

0
Директорот на Австралија опен Крег Тили соопшти дека тенисерите кои имаат посебни медицински дозволи дека не смеат да се вакцинираат ќе можат да...