fbpx

таг: теквондист

Позната саатницата кога Дејан Георгиевски ќе се бори за златен медал...

0
Македонскиот теквондист Дејан Георгиевски попладнево во 14:45 часот по македонско време во финалето на ОИ во категоријата +80 килограми ќе се бори против...