fbpx

таг: Тебас

Претседателот на Ла Лига: ПСЖ го крши финансискиот фер плеј, овој...

0
Претседателот на Ла Лига, Хавиер Тебас го обвини ПСЖ дека ги прекршил правилата за финансискиот фер плеј. -Го критикувам ПСЖ бидејќи овој...