fbpx

таг: Тајрон

Голем удар за ЛА Клиперс, Каваи Ленард ја пропушта целата сезона

0
Тренерот на ЛА Клиперс Тајрон Лу објави дека првата ѕвезда на клубот, Кавај Ленард веројатно ќе ја пропушти целата сезона. Ленард не...