fbpx

таг: Татабања

Ојлевски: Нашата форма оди во нагорна линија, одлично се подготвуваме

0
Пред пелистерци е нов меѓународен предизвик и дуел со екипата на Татабања, а противник кој е добро познат на битолската публика. Поранешниот...