fbpx

таг: Тандер

ВИДЕО: Гилџис со луда тројка ги шокира Клиперси

0
Кошаркарите на Оклахома Сити Тандер ја запишаа само деветата победа во новата сезона во НБА лигата, откако во луд натпревар пред својата публика...