fbpx

таг: Талентираниот

По четири операции за осум месеци, бисерот на Барса конечно се...

0
Талентираниот фудбалер на Барселона, Ансу Фати (18) конечно би можел да се врати на теренот. По осум месеци пауза и четири...

ФИФА му даде дозвола на Англичанецот да игра за Германија

0
ФИФА објави дека талентираниот играч за врска на Баерн, Xамал Мусиала може да игра за Германија. ...

Милан се бори да го задржи Донарума, но тој веќе му...

0
Талентираниот 21-годишен голман Џанлуиџи Донарума има договор со Милан до летото оваа година. Донарума во...

Ѕвездата на Рома „одлепи“ по инфлуенсерката: Тој и испрати 100 црвени...

0
Талентираниот играч за врска на Рома, Николо Заниоло започна нова љубовна врска. Младата ѕвезда на...