fbpx

таг: Тажна

ТАЖНА ВЕСТ: Млад голман загина на терен по судир со напаѓач...

0
Тажна вест доаѓа од фудбалските терени во Индонезија каде по судир со противнички играч, почина голманот на локалниот член на Лига 3 –...