fbpx

таг: суперлигаш

Еурофарм Пелистер му го продолжи договорот на Мандалиниќ

0
Битолскиот ракометен суперлигаш Еурофарм Пелистер ја информира јавноста дека ракометарот Стипе Мандалиниќ го продолжи договорот со клубот до јуни 2022 година. –...