таг: „Суперкласико“

ВИДЕО: „Суперкласико“ приреди „гол-шоу“ со два црвени картони!

0
„Суперкласико“ никогаш не разочарува, а овојпат Бока јуниорс и Ривер плата подготвија спектакл со четири гола (2:2) и два црвени картони. ...