fbpx

таг: стопер

Познато кога Рамос ќе дебитира за ПСЖ , Ротен го критикува...

0
Шпанскиот стопер Серхио Рамос, славен фудбалер на Реал Мадрид, кој пристигна во ПСЖ како големо засилување минатото лето, конечно може да дебитира во...

Евертон ја краде големата желба на Баерн

0
Овој стопер е голема желба на се уште актуелниот европски шампион, тимот на Баерн Минхен. ...

ВИДЕО: Фудбалер на Валенсија се расплака-Да се слуша сето тоа е...

0
Искусниот стопер на Валенсија Габриел Паулиста по поразот од Хетафе даваше изјави, но не издржа и се...