fbpx

таг: „Стејплс

Шоу на Харден во ЛА, Голден Стејт подобар од Феникс

0
Бруклин Нетс успеа да победи на гости во „Стејплс центарот“ против Лос Анџелес Лејкерс, со 122:115, во еден од петте меча кои се...