fbpx

таг: Стејвли

Њукасл ќе испрати понуда до четворица играчи на Јунајтед

0
Аманда Стејвли како нова директорка и косопственичка на Њукасл веќе отворено проговори за големите амбиции кои ќе ги има клубот уште во јануарскиот...