fbpx

таг: „Спорталбг“

Македонец би можел да заигра за Бугарија? Зошто да не, не...

0
Бугарскиот портал „Спортал.бг“ објави дека македонскиот фудбалер Влатко Дробаров би можел да го облече дресот на Бугарија. Наводно селекторот на...