таг: сезонско

Барса значително ослабена за неделното „Ел Класико“

0
Барселона ќе биде значително ослабена за првото сезонско „Ел Класико“ овој викенд, кога ќе пречека Реал Мадрид на домашен терен. Каталонците немаат...