таг: Седумкратната

Серена Вилијамс го откажа настапот на Австралија Опен

0
Седумкратната тениска шампионка во сингл за жени, Серена Вилијамс, нема да се натпреварува на Отвореното тениско првенство во Мелбурн во јануари „по совет...