таг: седеше

Како Мурињо се подготуваше за Барселона, Роналдињо е фолирант, Меси игра...

0
Жозе Мурињо пред 15 години седеше на клупата на Челси и во осминафиналето од Лигата на шампионите играше против Барселона која на...