таг: сапуницата

Објавени нови детали од договорот на Меси, некои се бизарни, поврзани...

0
Се уште трае „сапуницата“ со Лионел Меси во шпанските медиуми. Имено, пред неколку дена беа објавени детали...

Сапуницата околу Марадона продолжува: Се јави нова мистериозна личност која бара...

0
Според аргентинските медиуми, сапуницата околу борбата за наследството на легендарниот Диего Марадона продолжува со појавата на мистериозно шесто дете кое тврди дека...