таг: Садио

Има договор: Садио Мане веќе е фудбалер на Баерн Минхен!

0
Садио Мане, еден од најдобрите напаѓачи во светот се чини дека во следната сезона ќе го носи...

Преговорите потврдени: Садио Мане реши да ги инвестира парите во француски...

0
Напаѓачот на Ливерпул, Садио Мане има намера да инвестира свои пари во развојот на францускиот фудбалски клуб....