таг: Савевски

Љубомир Савевски го објави списокот на ракометарки за ЕХФ неделата

0
Селекторот на женската сениорска репрезентација, Љубомир Савевски го објавува списокот на повикани ракометарки за претстојниот собир во рамки на ЕХФ неделата во период...