таг: рутински

Кин: Ве молам, Фред игра за Манчестер Јунајтед, Фред

0
Манчестер Јунајтед денес загуби на рутински начин од градскиот ривал, а иако поразот беше помалку болен од оној срамниот против Ливерпул, за Рој...