таг: рундата

ВИДЕО: Мајсторија на Роберт Левандовски

0
Фудбалерите на Баерн поведоа во дербито на рундата во Бундеслигата преку мајсторскиот гол на Роберт Левандовски. Леон Горецка испрати долга топка од...