таг: Рондо

Рашон Рондо се сели во Кливленд

0
Ражон Рондо ќе биде нов плејмејкер на Кливленд Кавалирс, откако Лос Анџелес Лејкерс се решиja да го трејдуваат искусниот кошаркар. Лејкерси, од...