таг: Ронда

ВИДЕО:Неверојатна промена на Ронда Роузи, од страв и трепет во октагонот...

0
Поранешната шампионка во УФЦ, Ронда Роузи ја заврши кариерата во 2016 година. По двата тешки порази во низа, првиот од...