таг: Роналд Куман би сакал

Куман го сака Лукаку во Барса?!

0
Предводникот на Барселона, Роналд Куман би сакал да го ангажира напаѓачот на Интер, Ромелу Лукаку, во летниот преоден рок, објави на Твитер...