таг: Роналдињо

Роналдињо ја откри мистеријата за тоа како стана фудбалски волшебник: „Играв...

0
Роналдињо во моментов го поминува најтешкиот период во животот бидејќи неговата мајка почина неодамна. Мајката...

ВИДЕО: Роналдињо стана рапер, неговата песна е хит во Бразил

0
Играта на Роналдињо на фудбалските терени отсекогаш изгледаше како самба, а дека музиката му е во крвта покажува и неговиот нов проект....