таг: Риверс

Риверс потпиша четиримесечен договор со Баерн

0
Американскиот кошаркар Кеј Си Риверс договори соработка со Баерн Минхен. Тој доаѓа по повредата на Дарун Хилијард и потпиша договор на четири месеци...