таг: рехабилитира

Познато е колку ќе одсуствува Нејмар од фудбалските терени

0
Бразилскиот фудбалер на ПСЖ Нејмар ќе се рехабилитира помеѓу шест и осум недели од повредата со која се здоби на мечот со...

Баерн Минхен повторно гази, настрада Унион Берлин

0
Германскиот шампион Баерн Минхен успеа да се рехабилитира од срамниот Куп пораз од Борусија Менхегладбах на кој прими пет гола и ова попладне...