таг: репрезетација

ФОТО: Се огласи Игор Ангеловски, потсети зошто денешниот датум е важен...

0
Поранешниот селектор на македонската фудбалска машка репрезетација Игор Ангеловски се огласи на социјалните мрежи и откри зошто денешниот датум е важен за него....