таг: репрезент

Калин Ивановски ќе ја претставува Македонија на Австралија Опен

0
Македонскиот тенисер Калин Ивановски ќе биде наш репрезент меѓу играчите на претстојниот турнир Австралијан Опен кој е прв Грен Слем во новата сезона...