таг: репрезенттаивен

Спортскиот директор на Рома, Морган де Сантис опериран по сообраќајна несреќа

0
Поранешниот италијански репрезенттаивен голман и актуелен спортски директор на калчолигашот Рома, Морган де Сантис, е пренесен синоќа во болница во Рим, со повреди...