таг: репрезентација и член

Сериозна повреда на капитенот на македонската репрезентација

0
Капитенот на македонската кошаркарска репрезентација и член на францускиот прволигаш Гравелин, Војдан Стојановски, ќе отсуствува од теренот најмалку шест...