таг: Ренато

Калчомеркато: Ренато Санчес се сели во Милано

0
пренесува дека португалскиот играч за врска на Лил, Ренато Санчес, бил блиску до носење на црвено-црниот дрес...

Ренато Санчез: Трансферот во Барселона беше готов летото, но пропадна поради...

0
Фудбалерот од средниот ред на Лил, Ренато Санчез проговори за интересот на врвните клубови за него. – Можеби Милан и Арсенал се...