таг: резултатски

ВИДЕО: Клиперс го направи најголемиот пресврт во НБА од 2009 година

0
Екипата на Лос Анџелес клиперс го направи најголемиот резултатски пресврт во НБА во последните 12 години. Клиперс ноќеска го победија Вашингтон со 116:115,...