таг: реванш

Струга Трим Лум го распродаде стадионот за реваншот против Жалгирис

0
Македонскиот фудбалски шампион Струга Трим Лум денеска го игра реванш мечот против Жалгирис од првото...

Интер-Mилан, екипата на Инзаги ќе инкасира околу 12 милиони евра

0
Интер и Милан, утре ќе го одиграат полуфиналниот реванш во Лигата на шампионите. Првиот натпревар...

Познати составите за вечерашните судири во Рим и Лондон

0
Реванш средбите од полуфиналето во Европската лига се играат вечерва во Рим и Лондон, а се среќаваат...

Лига Европа вечерва ќе ги добие своите полуфиналисти

0
На вечерашните реванш дуели од четвртфиналето, ќе се дознаат полуфиналистите од Лигата на Европа. Манчестер...

Симеоне: Челзи нема слабости

0
Реванш осминафиналето од Лигата на шампионите вечерва го играат Челзи и Атлетико Мадрид. ...

ВИДЕО: Да се потсетиме на 2017-та, како Барса по поразот од...

0
Вечерва ПСЖ и Барселона играат реванш во осминафиналето од ЛШ. Францускиот првак има предност од 4:1. Многумина...