таг: Ребиќ

Ребиќ се врати на тренинзите и ќе може да му помогне...

0
Напаѓачот на Милан, Анте Ребиќ закрепна од повредата и почна да тренира во општата група, пренесува „Фудбал Италија“. Според италијанскиот медиум, 28-годишниот...

Нови проблеми за Милан, лоша серија, Ибра повреден, а сега суспензија...

0
Фудбалерот на Милан, Ребиќ доби два меча суспензија поради непочитување на одлуката на судијата на мечот со...

Лука Јовиќ призна дека му недостига Анте Ребиќ

0
Лука Јовиќ и Анте Ребиќ имаа одлична соработка во Германија. Ребиќ и Јовиќ формираа одличен...